Galileo Galilei İtalyan Lisesi Galileo Galilei İtalyan Lisesi

MATURİTÀ PROGRAMIYLA

ÇİFT DİPLOMA

DEVAMINI OKU

İTALYA’NIN FEN LİSESİ,

İTALYANCA FEN DERSLERİ
DEVAMINI OKU

MEZUNLARIMIZIN TERCİHİ,

İTALYAN ÜNİVERSİTESİ

DEVAMINI OKU

1870’DEN BUGÜNE,

EĞİTİMLE GEÇEN 148 SENE

DEVAMINI OKU
TAKVİM

HABERLER

13 KASIM 2018

Atatürk Kupasında GOLF JUNIOR - Mert Efe Kızılkaya

Hazırlık sınıfı öğrencimiz Mert Efe Kızılkaya, hafta sonu gerçekleşen Atatürk Kupasında GOLF JUNIOR kategorisinde 2. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

10 KASIM 2018

ON’SUZ KASIM

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 80. yıl dönümünde okulumuzda yapılan törenle anıldı.

09 KASIM 2018

SAĞLIK VE SPOR HAFTASI AKTİVİTE PROGRAMI

SAĞLIK VE SPOR HAFTASI AKTİVİTE PROGRAMI

07 KASIM 2018

Koç Üniversitesi fakülte ve bölüm tanıtımı 2018

12. Sınıf öğrencilerimizle Koç Üniversitesini ziyaret ettik. Üniversite öğrencilerinin yaptıkları sunumda Üniversitenin eğitim olanakları, bursluluk, çift ana dal ve yan dal koşulları

01 KASIM 2018

Meslekleri Tanıtma Kulübü - İşletme ve Pazarlama

2014 Mezunlarımızdan Burak Demircioğlu, Meslekleri Tanıtma Kulübü öğrencilerimize mezun olduğu işletme bölümünü ve kendi kariyer tercihleri anlattı. Üniversite eğitimini ROYAL HOLLOWAY UNIVERSITY of L

29 EKİM 2018

Cumhuriyet Coşkusu…

…Uzun upuzun bir yoldayım. Korkuyorlar onlar, ben korkmuyorum! Susturuluyorlar, susmuyorum! Ruhumu tutuşturan hevesle başım dik. Sonu görünmeyen yola, ülkemi taçlandıran bir güneş doğdu. Ey milletim!

25 EKİM 2018

Ergenlikte Mahremiyet

Veli ve öğretmenlerimize yönelik Psikolog Gözde Bilenser tarafından "Ergenlerde Mahremiyet, Sınırlar ve Güvenli Sosyal Medya Kullanımı" konulu bir konferans düzenlendi.

22 EKİM 2018

Matematik Köyü Gezisi

Ülkemizde matematiğin ne kadar da zevkli bir bilim olduğunu kanıtlamaya çalışan Ali NESİN tarafından kurulan bir köydür.

ETKİNLİKLER

İtalya ‘da Yaz 2018