Galileo Galilei İtalyan Lisesi Galileo Galilei İtalyan Lisesi Galileo Galilei İtalyan Lisesi

Ders Programı

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 TÜRKÇE İNGİLİZCE BEDEN İNGİLİZCE İTALYANCA
2 08:45 – 09:30 MÜZİK TÜRKÇE BEDEN TÜRKÇE İTALYANCA
3 09:40 – 10:25 İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA
4 10:25 – 11:10 İTALYANCA İTALYANCA İNGİLİZCE MATEMATİK. İTALYANCA
5 11:50 – 12:35 İTALYANCA İTALYANCA İNGİLİZCE FEN İTALYANCA
6 12:35 – 13:20 FEN İTALYANCA MATEMATİK İTALYANCA İTALYANCA
7 13:30 – 14:15 İTALYANCA İTALYANCA TÜRÇE İTALYANCA MÜZİK
8 14:15 – 15:00 İTALYANCA MATEMATİK İTALYANCA REHBERLİK FEN

SINIF ÖĞRETMENİ : BİLGE TEMEL

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 İNGİLİZCE TÜRKÇE İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA
2 08:45 – 09:30 İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA
3 09:40 – 10:25 MÜZİK İTALYANCA BEDEN MATEMATİK İTALYANCA
4 10:25 – 11:10 TÜRKÇE FEN BEDEN TÜRKÇE İNGİLİZCE
5 11:50 – 12:35 İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA FEN BİL.
6 12:35 – 13:20 İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İNGİLİZCE İTALYANCA
7 13:30 – 14:15 FEN MATEMATİK MATEMATİK İNGİLİZCE İTALYANCA
8 14:15 – 15:00 İTALYANCA İTALYANCA TÜRKÇE REHBERLİK MÜZİK

SINIF ÖĞRETMENİ : EBRU ULUER

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 MÜZİK İTALYANCA İNGİLİZCE TÜKÇE TÜRKÇE
2 08:45 – 09:30 İNGİLİZCE İTALYANCA İTALYANCA MATEMATİK FEN
3 09:40 – 10:25 İTALYANCA FEN BİL. İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA
4 10:25 – 11:10 İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA
5 11:50 – 12:35 TÜRKÇE İTALYANCA BEDEN İTALYANCA İTALYANCA
6 12:35 – 13:20 İTALYANCA MATEMATİK BEDEN İTALYANCA MÜZİK
7 13:30 – 14:15 İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İTALYANCA İNGİLİZCE
8 14:15 – 15:00 FEN TÜRKÇE MATEMATİK REHBERLİK İNGİLİZCE

SINIF ÖĞRETMENİ : SEVCAN TUTAN PANAIOLI

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 BEDEN DİN K. VE AHLÂK BİLG BİYOLOJİ MATEMATİK MATEMATİK
2 08:45 – 09:30 BEDEN İNGİLİZCE İNGİLİZCE MATEMATİK İNGİLİZCE
3 09:40 – 10:25 TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK GÖRSEL SANAT TÜRK EDEBİYATI BİYOLOJİ
4 10:25 – 11:10 İTALYANCA MATEMATİK GÖRSEL SANAT İTALYANCA TÜRK EDEBİYATI
5 11:50 – 12:35 KİMYA TÜRK EDEBİYATI COĞRAFYA LATİNCE COĞRAFYA
6 12:35 – 13:20 TARİH TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK KİMYA TARİH
7 13:30 – 14:15 SAĞLIK İTALYANCA FİZİK FİZİK LATİNCE
8 14:15 – 15:00 BİYOLOJİ İTALYANCA İTALYANCA REHBERLİK İTALYANCA

SINIF ÖĞRETMENİ : GAMZE AKKUŞ KILIÇ

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI FİZİK
2 08:45 – 09:30 İTALYANCA MATEMATİK FİZİK İNGİLİZCE İTALYANCA
3 09:40 – 10:25 MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI BİYOLOJİ İTALYANCA İTALYANCA
4 10:25 – 11:10 MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI DİN K. VE AHLÂK BİLG MATEMATİK LATİNCE
5 11:50 – 12:35 BİYOLOJİ COĞRAFYA İTALYANCA KİMYA İNGİLİZCE
6 12:35 – 13:20 SAĞLIK İTALYANCA İNGİLİZCE LATİNCE COĞRAFYA
7 13:30 – 14:15 KİMYA BEDEN GÖRSEL SANAT BİYOLOJİ TARİH
8 14:15 – 15:00 TARİH BEDEN GÖRSEL SANAT REHBERLİK TÜRK EDEBİYATI

SINIF ÖĞRETMENİ : MEHMET AYDIN YAŞAR

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 İTALYANCA İTALYANCA TARİH DİN K. VE AHLÂK BİLG İTALYANCA
2 08:45 – 09:30 TÜRK EDEBİYATI İTALYANCA MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK
3 09:40 – 10:25 BEDEN İNGİLİZCE. MATEMATİK İNGİLİZCE GÖRSEL SANAT
4 10:25 – 11:10 BEDEN COĞRAFYA BİYOLOJİ İTALYANCA GÖRSEL SANAT
5 11:50 – 12:35 MATEMATİK KİMYA SAĞLIK MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI
6 12:35 – 13:20 KİMYA BİYOLOJİ İTALYANCA MATEMATİK FİZİK
7 13:30 – 14:15 TARİH TÜRK EDEBİYATI İNGİLİZCE LATİNCE COĞRAFYA
8 14:15 – 15:00 LATİNCE TÜRK EDEBİYATI FİZİK REHBERLİK BİYOLOJİ

SINIF ÖĞRETMENİ : DİDEM BEŞER

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 MATEMATİK LATİNCE DİN K. VE AHLÂK BİLG. FELSEFE GÖRSEL SANAT
2 08:45 – 09:30 MATEMATİK TARİH FELSEFE İNGİLİZCE GÖRSEL SANAT
3 09:40 – 10:25 TÜRK EDEBİYATI TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK MATEMATİK MATEMATİK
4 10:25 – 11:10 İNGİLİZCE TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK KİMYA TARİH
5 11:50 – 12:35 LATİNCE İTALYANCA FİZİK BEDEN DİL ANLATIM
6 12:35 – 13:20 İTALYANCA İTALYANCA BİYOLOJİ BEDEN BİYOLOJİ
7 13:30 – 14:15 İTALYANCA KİMYA İTALYANCA DİL ANLATIM İNGİLİZCE
8 14:15 – 15:00 FİZİK BİYOLOJİ COĞRAFYA REHBERLİK COĞRAFYA

SINIF ÖĞRETMENİ : BURAK AŞCI

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 DİL ANLATIM FİZİK FELSEFE İNGİLİZCE BİYOLOJİ
2 08:45 – 09:30 LATİNCE LATİNCE İNGİLİZCE İTALYANCA FİZİK
3 09:40 – 10:25 TARİH GÖRSEL SANAT DİN K. VE AHLÂK BİLG. KİMYA TÜRK EDEBİYATI
4 10:25 – 11:10 MAT GÖRSEL SANAT DİL ANLATIM BİYOLOJİ TÜRK EDEBİYATI
5 11:50 – 12:35 İTALYANCA İTALYANCA MATEMATİK COĞRAFYA MATEMATİK
6 12:35 – 13:20 İTALYANCA İNGİLİZCE MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK
7 13:30 – 14:15 BEDEN BİYOLOJİ COĞRAFYA MATEMATİK FELSEFE
8 14:15 – 15:00 BEDEN KİMYA İTALYANCA REHBERLİK TARİH

SINIF ÖĞRETMENİ : ANDREA DALLA VECCHİA

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 MATEMATİK GÖRSEL SANAT DİL ANLATIM İTALYANCA TARİH
2 08:45 – 09:30 MATEMATİK GÖRSEL SANAT BİYOLOJİ LATİNCE BİYOLOJİ
3 09:40 – 10:25 İTALYANCA FİZİK TARİH İNGİLİZCE MATEMATİK
4 10:25 – 11:10 DİL ANLATIM İNGİLİZCE MATEMATİK DİN K. VE AHLÂK BİLG. MATEMATİK
5 11:50 – 12:35 BEDEN BİYOLOJİ MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI FİZİK
6 12:35 – 13:20 BEDEN KİMYA COĞRAFYA COĞRAFYA İNGİLİZCE
7 13:30 – 14:15 FELSEFE İTALYANCA İTALYANCA FELSEFE TÜRK EDEBİYATI
8 14:15 – 15:00 KİMYA İTALYANCA LATİNCE REHBERLİK TÜRK EDEBİYATI

SINIF ÖĞRETMENİ : AYSUN AKIN

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 İNGİLİZCE İTALYANCA İNGİLİZCE LATİNCE İNGİLİZCE
2 08:45 – 09:30 İNKILAP TARİHİ İTALYANCA TÜRK EDEBİYATI İTALYANCA TÜRK EDEBİYATI
3 09:40 – 10:25 MATEMATİK DİN K. VE AHLÂK BİLG. FİZİK DİL ANLATIM İNKILAP TARİHİ
4 10:25 – 11:10 KİMYA FİZİK FELSEFE MATEMATİK KİMYA
5 11:50 – 12:35 LATİNCE MATEMATİK DİL ANLATIM MATEMATİK BEDEN
6 12:35 – 13:20 FİZİK MATEMATİK İTALYANCA TÜRK EDEBİYATI BEDEN
7 13:30 – 14:15 GÖRSEL SANAT FELSEFE BİYOLOJİ DÜNYA TARİHİ LATİNCE
8 14:15 – 15:00 GÖRSEL SANAT BİYOLOJİ

DÜNYA TARİHİ

REHBERLİK MATEMATİK

SINIF ÖĞRETMENİ : GAYE TURAÇ AKGÜL

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 İNKILAP TARİHİ BİYOLOJİ MATEMATİK MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI
2 08:45 – 09:30 İNGİLİZCE FİZİK İNGİLİZCE MATEMATİK İNGİLİZCE
3 09:40 – 10:25 KİMYA LATİNCE TÜRK EDEBİYATI İNKILAP TARİHİ. KİMYA
4 10:25 – 11:10 FELSEFE DİN BİLGİSİ DÜNYA TARİHİ TÜRK EDEBİYATI MATEMATİK
5 11:50 – 12:35 GÖRSEL SANAT DÜNYA TARİHİ

İTALYANCA

FİZİK İTALYANCA
6 12:35 – 13:20 GÖRSEL SANAT FELSEFE DİL ANLATIM İTALYANCA İTALYANCA
7 13:30 – 14:15 FİZİK MATEMATİK LATİNCE DİL ANLATIM BEDEN
8 14:15 – 15:00 İTALYANCA MATEMATİK BİYOLOJİ REHBERLİK BEDEN

SINIF ÖĞRETMENİ : AYÇA MELİKE GÜZEL

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 LATİNCE TARİH TÜRK EDEBİYATI İNKILAP TARİHİ DÜNYA TARİHİ
2 08:45 – 09:30 İNGİLİZCE DİL ANLATIM DİN BİLGİSİ İNKILAP TARİHİ MATEMATİK
3 09:40 – 10:25 COĞRAFYA COĞRAFYA COĞRAFYA GÖRSEL SANAT SOSYOLOJİ
4 10:25 – 11:10 TARİH MATEMATİK İNGİLİZCE GÖRSEL SANAT SOSYOLOJİ
5 11:50 – 12:35 İTALYANCA BEDEN İTALYANCA TÜRK EDEBİYATI LATİNCE
6 12:35 – 13:20 DÜNYA TARİHİ BEDEN İTALYANCA MATEMATİK FELSEFE
7 13:30 – 14:15 MATEMATİK İTALYANCA FELSEFE MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI
8 14:15 – 15:00 MATEMATİK İTALYANCA DİL ANLATIM REHBERLİK İNGİLİZCE

SINIF ÖĞRETMENİ : İRENE PİLLONİ

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 MATEMATİK DİL ANLATIM MATEMATİK DİL ANLATIM İTALYANCA
2 08:45 – 09:30 MATEMATİK İTALYANCA MATEMATİK DİN K. VE AHLÂK BİLG. TÜRK EDEBİYATI
3 09:40 – 10:25 İNGİLİZCE İTALYANCA KİMYA BEDEN MATEMATİK
4 10:25 – 11:10 DÜNYA TARİHİ KİMYA FİZİK BEDEN MATEMATİK
5 11:50 – 12:35 FELSEFE BİYOLOJİ GÖRSEL SANAT LATİNCE İNGİLİZCE
6 12:35 – 13:20 TÜRK EDEBİYATI TÜRK EDEBİYATI GÖRSEL SANAT FİZİK BİYOLOJİ
7 13:30 – 14:15 İTALYANCA İNGİLİZCE TRAFİK BİYOLOJİ FİZİK
8 14:15 – 15:00 LATİNCE DÜNYA TARİHİ İTALYANCA REHBERLİK FELSEFE

SINIF ÖĞRETMENİ : BANU TRESELER

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 İTALYANCA MATEMATİK İNGİLİZCE MATEMATİK BEDEN
2 08:45 – 09:30 DİL ANLATIM MATEMATİK DİL ANLATIM. MATEMATİK BEDEN
3 09:40 – 10:25 GÖRSEL SANAT KİMYA /ÇAĞDAŞ TARİH MAT DİN BİLGİSİ TÜRK EDEBİYATI
4 10:25 – 11:10 GÖRSEL SANAT İTALYANCA KİMYA /ÇAĞDAŞ TARİH FİZİK/COĞ İNGİLİZCE
5 11:50 – 12:35 COĞ/FİZİK İNGİLİZCE DÜNYA TARİHİ İTALYANCA İTALYANCA
6 12:35 – 13:20 LATİNCE BİYOLOJİ/COĞRAFYA TRAFİK BİYOLOJİ/CAĞDAŞ TARİH MATEMATİK
7 13:30 – 14:15 TÜRK EDEBİYATI TÜRK EDEBİYATI İTALYANCA LATİNCE MANTIK/BİYOLOJİ
8 14:15 – 15:00 DÜNYA TARİHİ FELSEFE FELSEFE REHBERLİK MANTIK/ FİZİK

SINIF ÖĞRETMENİ : RECEP TARHAN

. DERS SAATİ PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1 08:00 – 08:45 İNGİLİZCE DÜNYA TARİHİ LATİNCE BEDEN DİL ANLATIM
2 08:45 – 09:30 İTALYANCA DİN BİLGİSİ CAĞDAŞ TARİHİ BEDEN İTALYANCA
3 09:40 – 10:25 İTALYANCA MATEMATİK İNGİLİZCE COĞRAFYA İTALYANCA
4 10:25 – 11:10 COĞRAFYA ÇAĞDAŞ TARİH MATEMATİK ÇAĞDAŞ TARİHİ DÜNYA TARİHİ
5 11:50 – 12:35 MATEMATİK TÜRK EDEBİYATI TÜRK EDEBİYATI FELSEFE MANTIK
6 12:35 – 13:20 MATEMATİK İTALYANCA FELSEFE GÖRSEL SANAT MANTIK
7 13:30 – 14:15 LATİNCE COĞRAFYA DİL ANLATIM GÖRSEL SANAT MATEMATİK
8 14:15 – 15:00 TÜRK EDEBİYATI İNGİLİZCE TRAFİK REHBERLİK MATEMATİK

SINIF ÖĞRETMENİ : BÜLENT PARLAR